Pre firmy

Teambuilding

Vyhliadkový let lietadlom je originálnym a nezabudnuteľným darčekom ako pre Vášho business partnera, tak kolegu alebo zamestnanca alebo šéfa. Je jedno či je to let lietadlom, vrtuľníkom alebo balónom. Obdarovaný bude nadšený as nami na tento okamih určite nezabudne.

Chcete zaujať vašich obchodných partnerov? Chcete svojich kolegov netradične odmeniť? Chcete zlepšiť atmosféru vo vašej firme? Prežite s nami nezabudnuteľný chvíle na letisku. Sme schopní urobiť celodennú firemnú akciu podľa vášho želania. Taktiež zaistíme catering a ďalšie zábavu pre vaše hostí.

Vyhliadkové lety - teambuilding akce

Reklama

Potrebujete osloviť veľkú časť obyvateľov vo vašom regióne? Ponúkame Vám zabezpečenie reklamy pre vašu firmu. Vlékame reklamné transparenty s názvom firmy, logom alebo iným oznámením, ktoré zaručene oslovia vaše nové klientov. Zaistíme Vám tiež výrobu samotného transparentu. Je však na Vás, či si necháte urobiť transparent u nás alebo u niekoho iného alebo už nejaký máte. Zo skúsenosti našich klientov patrí táto forma reklamy k tým najúčinnejším. Sme schopní ponúknuť jedny z najlacnejších cien. Ak máte záujem sa dozvedieť bližšší informácie, neváhajte nás kontaktovať na info@vyhliadkovelety.eu alebo taktiež na tel čísle +421 696 850 131 alebo +421 948 622 456.